Зелена кава для схуднення – розвінчуємо міфи

Зелена кава

Які тільки способи не придумають, щоб полегшити життя тих, що худнуть. Але чи ефективні вони насправді? У цій статті ми поговоримо про схуднення за допомогою зеленої кави. Зараз цей спосіб набув великої популярності.

Пишуть про дослідження, які свідчать про його ефективності, люди замовляють зелену каву, починають його пити і потім відписують негативні відгуки. Чому так відбувається? Де ж правда?

Дослідження схуднення на зеленій каві

Якщо можна говорити про 16 добровольців віком 22-46 років, які мали зайву вагу і схудлих на зеленому кави на вісім кілограмів, як про дослідження, то звичайно так – це дуже переконливо.

Але якщо серйозно, саме дослідження, проведені групою австралійських вчених під керівництвом Кевіна Крофта (Kevin Croft) і Венса Метьюз (Vance Matthews), дозволили зробити висновок про те, що зелена кава не допомагає схуднути і не захищає від накопичення внутрішнього (вісцерального) жиру.

Активний інгредієнт зеленої кави для схуднення

В не обсмажених кавових зернах міститься хлорогенова кислота. Шанувальники зеленої кави пишуть про те, що саме ця кислота розщеплює жири в кишечнику і не дозволяє їм всмоктуватися в кров, знижує рівень інсуліну в крові і прискорює процеси метаболізму (обміну речовин). Причому, ви можете навіть спалювати жир, поїдаючи те ж кількість калорій, яке вживаєте зазвичай, і не особливо навантажуючи фізично. Мовляв, нічого не робиш, попивати собі незвичайну каву і худнеш! Прямо рожева мрія всіх, хто прагне схуднути.

інгредієнт зеленої кава

Правда

Хлорогенова кислота (ХГК) – це складний ефір хінної і кавовій кислот. Ця кислота захищає організм від вірусів, грибків і бактерій, стимулює імунітет, знімає запалення, зміцнює стінки судин, є сильним антиоксидантом. Також володіє гіпоглікемічною дією (знижує рівень глюкози в крові) – прекрасна профілактика діабету, захищає і відновлює клітини печінки від вільних радикалів, знижує рівень холестерину в крові, має протипухлинні властивості.
Чудова кислота! Яка, до речі сказати, міститься у великій кількості в такій чудовій, смачною і суперкорисні ягоді, як … чорниця. Яблука також містять ХГЛ.

На мій погляд, найкраще застосування для зеленої кави – це робити з нього скраби для вирішення проблем з целюлітом. Кажуть, добре допомагає.

Звичайно, якщо ви, не дивлячись на незвичайний смак зеленої кави, зважитеся його спробувати на собі, нічого страшного не трапиться, але про схуднення за допомогою зеленої кави годі й казати. Не піддавайтеся на обіцянки «легкого життя» і «простого способу схуднення – байдикування», – це вам може обійтися не дешево, і не принесе нічого, крім розчарування.

Будьте здорові!

А Ви пробували схуднути на зеленій каві?

«Автор, редактор» Інна Мирна 92 публікації
Мене звуть Інна мені 42 роки. Живу я в рідному місті Рівне, Україна. Я автор і редактор сайту Будь Здоров. Чому я вирішила завести свій блог про здоров'я, правильне харчування і корекції ваги? Не відкрию великої таємниці, сказавши, що це мені самій дуже цікаво, крім того, це та сфера, якою я займаюся ось уже 7 років, і вважаю, що маю певний досвід, яким сможу поділитися.