Як вибрати лак для нігтів

Як вибрати лак для нігтів

Як вибрати лак для нігтів правильно? Красиві руки і доглянуті нігті – це найважливіша частина жіночої привабливості. Якщо ви любителька робити манікюр вдома, то для цього потрібно вміти самій вибирати лак гарної якості в магазині косметики.
Їх зараз проводиться дуже багато. Розрізняються лаки між собою різноманітністю палітри і насиченістю відтінків. Від його якості залежить здоров’я наших нігтів і красивий манікюр. Так якими ж якостями він повинен володіти і яким слід віддати перевагу?

Який лак для нігтів краще вибрати

Для якісного лаку характерно:

  • рівномірне покриття нігтьових пластин,
  • висихання протягом декількох хвилин,
  • стійкість до води і миючих засобів,
  • повинен триматися на нігтях не менш п’яти днів.

Природно, всі ці властивості залежать від компонентів, що входять до складу засобу.

Склад лаку для нігтів

Вибираючи, зверніть увагу на склад. До сьогоднішнього дня в склад багатьох лаків входять небезпечні для здоров’я компоненти.

  1. Формальдегід робить лак еластичним, не тріскається і довго зберігається. Але в той же час він сушить і послаблює нігті. Нігтьова пластинка починає розшаровуватися і ламатися, змінюється її колір на жовтий.
  2. Толуол збільшує еластичність і стійкість складу. Але запах його може викликати цілий ряд алергій, головний біль і навіть напади нудоти.
  3. Дибутилфталат забезпечує лаку стійкість, але також негативно впливає на здоров’я.

При покупці перламутрового лаку зверніть увагу на те, що виробники для додаткового блиску використовують натуральний перламутр, що включає до складу кальцій. Перенасичення здорових нігтів кальцієм може призвести до їх ламкості і розшарування.
У складі якісного безпечного лаку одним з перших компонентів повинна бути нитроцеллюлоза. Також добре якщо до складу входять доглядаючі за нігтями касторове масло і живлять нігтьову пластину протеїни. Безпечні компоненти, що відповідають за в’язкість і якість лаків етил і бутилацетат. Шукайте в складі саме їх.

Склад лаку для нігтів

Флакончик лаку для нігтів

При покупці огляньте флакон. Він повинен бути без всяких дефектів. Дно пляшки повинно бути рівне і стійке, щоб уникнути перекидання. Бажано якщо в ньому будуть металеві кульки для рівномірного збовтування лакового складу і тривалого зберігання.

Як наносити лак для нігтів пензликом

Пензлик для лаку

Для нанесення лакового складу на нігті використовується пензлик. Від її якості залежить якість і краса манікюру. Якщо кисть поганої якості, то шари лаку будуть наноситися нерівно, залишаючи грудочки або розлучення. Правильна пензлик не доходити до дна флакона.

При фарбуванні нігтьової пластини якісна кисть повинна приймати форму злегка розкрився віяла, а не розщеплюватися на ворсинки. Всі ворсинки повинні бути однієї і тієї ж довжини, щільно прилягати одне до одного. Розпатлана ворсу свідчить про прострочений термін придатності чи про погану якість кисті.

Консистенцію складу можна перевірити швидко і легко. Вона повинна бути не дуже рідкої, але і не дуже густий. Для початку відкрийте і потримайте пензлик над шийкою флакончика або над листком паперу.

Приблизно через 2-3 секунди повинна впасти крапелька лаку з пензлика – це хороший знак. Це підтверджує те, що він виготовлений не так давно і ще довго буде служити вам. Якщо засіб прямо стікає з пензлика – це означає, що його розбавляли, а це вже явне порушення правил виготовлення.
Не варто купувати і занадто густі лаки, тому що вони дуже важко і нерівномірно наносяться, та й засохнути лак може тільки по закінченню довгого часу, так що на прилавку він напевно не перший місяць.

Термін придатності лаку для нігтів

Підбираючи цей засіб, потрібно враховувати термін придатності. Він допускається не більше шести місяців. Не варто купувати лак з уцінки і з пошкодженої герметичністю флакона.

Запах лаку для нігтів

Перед покупкою слід звернути увагу і на його запах. Лаки високої якості має слабкий запах ацетону і він не такий різкий і отруйний. Без ацетону не обходиться жоден лак, але все ж від лаків з сильним запахом краще відмовитися і не купувати.
В іншому випадку можна порушити крім нюху нігтьову структуру. Лаки з великим вмістом ацетону призводять до крихкості, ламкості і розшарування нігтів. Згодом нігтьові пластини починають жовтіти.

Колір лаку для нігтів

Як вибрати лак самостійно? При виборі потрібно враховувати мету придбання, з яким одягом його планується поєднувати. Стильним вважається відтінок лаку, що співпадає з кольором губної помади або на тон світліше. Можна поєднувати відтінок з кольором макіяжу очей.

Лак для нігтів – це не тільки прикраса, але і вираження своєї індивідуальності. Поставтеся до цього вибору з великою відповідальністю. Це дозволить вам створити бездоганний зовнішній вигляд і зберегти здоров’я своїх нігтів!
Будьте здорові і красиві! Якщо Вам сподобалася стаття, залиште свої коментарі внизу сторінки.

Подивіться, будь ласка відео: Гель лак, як правильно вибрати?

«Автор, редактор» Інна 137 публікації
Мене звуть Інна Мирна. Мені 42 роки. Живу я в рідному місті Рівне, Україна. Я автор і редактор сайту Будь Здоров. Чому я вирішила завести свій блог про здоров'я, правильне харчування і корекції ваги? Не відкрию великої таємниці, сказавши, що це мені самій дуже цікаво, крім того, це та сфера, якою я займаюся ось уже 7 років, і вважаю, що маю певний досвід, яким сможу поділитися.