Як правильно укладати волосся феном

Як правильно укладати волосся феном

Як правильно укладати волосся феном і щоб їх не пошкодити? Для цього потрібно знати, що сушити волося мокрими не можна, це дуже шкідливо. Спочатку потрібно підсушити голову рушником, потім прочесати рідкісним гребінцем.

Не розчісуйте волосся щіткою, вона розтягує і навіть рве їх. Якщо у вас тонкі пасма, перед сушінням введіть в волосся фіксатор для тонкого волосся.
Сушіть феном з усіх боків, направляючи струмінь повітря проти їхнього росту. Це згладжує роговий шар волосся і робить їх більш податливими.

Як правильно укладати волосся феном в домашніх умовах

Спочатку висушують тільки верхню частину голови, прочісуючи їх пальцями. Відстань між волоссям і феном має бути – 20 см. Щоб не пересушити пасма, не тримайте довго на одному місці. При регулярному використанні фена для сушіння, стежте щоб він не перегрівався.

Який вибрати фен?

Щоб зробити хороше укладання, придбайте для нього насадки, за допомогою їх можна пофантазувати і потренуватися. Фен з насадкою додасть волоссю великий обсяг.
На опуклою пластиною насадки згідно з формою голови розташовані 25 стрижнів різної довжини. Під час просушування насадку потрібно тримати під прямим кутом і проводити нею уздовж голови дрібними колоподібними рухами, піднімаючи пасма волосся.

Цікаві теми – Як прискорити ріст волосся

Як правильно укладати зачіску феном

1. Щоб зробити укладку більш стійкою, підверніть підставу волосся гребінцем або щіткою назад. Потім зсувайте підставу вперед, направляючи на них струмінь гарячого повітря. Тепер розчісуйте їх щіткою до тих пір, поки вони не охолонуть. Для неслухняних локонів процедуру повторіть кілька разів.

2. Щоб зробити локони або хвилі, ще раз втирайте в їх коріння пінний фіксатор. Висушіть феном при малій подачі повітря, безперервно розчісуючи. Найкраще це зробити за допомогою розсіючої насадки, яка пропускає тепло і не зв’язує їх.

3. Спосіб укладання: розділіть волосся на квадратні ділянки, а пасма закрутіть і поверніть їх у вузлики, закріпивши зажимами. Висушіть, розкрутіть і розчешіть пальцями.

4. Коротке волосся спочатку висушують з боків, а потім піднімають вгору і продовжують сушити.

5. Укладання волосся – стрижка «паж». Пасма волосся висушіть і укладіть як зазвичай. Потім верхні пасмо за пасмом накрутіть на велику круглу щітку і проведіть близько до волосся сильно нагрітим феном.

Як користуватися електрощіпцями?

Як користуватися електрощіпцями

Укладання електрощіпцями або гаряче укладання виконується тільки на чистом і сухом волоссі, а на мокрих її робити небезпечно.
Не можна укладати волосся, якщо ви наносили на них лак або фіксатор. Від цього вони сильно пошкоджуються і можуть стати сухими, ламкими і втратити свій блиск.

При накручування пасом на щипці, потрібно покласти гребінець, щоб не обпекти шкіру голови.
Тримати електрощіпци на волоссі не довше ніж 20-30 секунд, акуратно витягуйте їх з пасма.
Щоб кучері не стали сухими, не варто користуватися ними щодня.
Завданням будь-якого способу для укладання є надання зачісці красу, шарму, а стильний одяг впевненості в собі.

Будьте завжди красиві і спокусливі!

«Автор, редактор» Інна 137 публікації
Мене звуть Інна Мирна. Мені 42 роки. Живу я в рідному місті Рівне, Україна. Я автор і редактор сайту Будь Здоров. Чому я вирішила завести свій блог про здоров'я, правильне харчування і корекції ваги? Не відкрию великої таємниці, сказавши, що це мені самій дуже цікаво, крім того, це та сфера, якою я займаюся ось уже 7 років, і вважаю, що маю певний досвід, яким сможу поділитися.