Як боротися з грипом при перших симптомах

Як боротися з грипом

Грип є однією з різновидів гострої респіраторної інфекції, але його часто розглядають окремо від інших захворювань цієї групи. Причини в тому, що грип відрізняють особливо тяжкий перебіг і наявність важких ускладнень, які можуть призвести навіть до смертельного результату. Як боротися з грипом при перших симптомах? Розглянемо це питання докладніше.

Це у великій мірі відноситься до дітей, особливо раннього віку, літнім людям старше 60 років і хворим на хронічні важкими захворюваннями серця і легенів, наприклад, пороками, ішемічну хворобу, бронхіальну астму, хронічний бронхіт і т.д.. Тому ці категорії людей повинні в першу чергу уважно спостерігатися у лікарів в разі захворювання, а щоб не допустити його, приймати засоби профілактики.

Симптомами грипу є висока температура, часто до 41,5 градуса, яка тримається до п’яти днів, головний біль, ломота в тілі і сухий кашель. Болі в горлі і нежиті може і не бути. При грипі також не буває проносу, а якщо він з’являється, то це може бути інша інфекція або побічний ефект ліків, що приймаються. Через інтоксикації організму може виникнути нудота і блювота, особливо у дітей молодшого віку.

Як побороти грип

Коштів, які ефективно діяли б на вірус грипу, не існує. Тому грип не вимагає спеціального лікування, як і інші ГРВІ. Швидшому зникненню симптомів грипу сприяють противірусні препарати.

Найважливішим засобом протидії захворюванню на грип є його профілактика. Це ізоляція хворих, використання індивідуальних засобів захисту, наприклад, марлевих масок на обличчя. Застосування будь-яких лікарських засобів з метою профілактики грипу надійної гарантії від захворювання не дає.

При лікуванні грипу застосовують противірусні препарати і симптоматичне лікування, при якому використовують жарознижувальні і знеболювальні засоби, а також багато пити і постільний режим. Постільний режим необхідно дотримуватися протягом всього часу підвищеної температури, тому – що саме його недотримання в цей період може спричинити ускладнення

Так популярний прийом аскорбінової кислоти і вітамінів ніякої ролі в лікуванні і профілактиці та лікуванні грипу не грає, і є загальним оманою.

«Автор, редактор» Інна Мирна 138 публікації
Мене звуть Інна мені 42 роки. Живу я в рідному місті Рівне, Україна. Я автор і редактор сайту Будь Здоров. Чому я вирішила завести свій блог про здоров'я, правильне харчування і корекції ваги? Не відкрию великої таємниці, сказавши, що це мені самій дуже цікаво, крім того, це та сфера, якою я займаюся ось уже 7 років, і вважаю, що маю певний досвід, яким сможу поділитися.