Вправи для красивих ніг

Вправи для ніг

Для того щоб мати гарні ніжки, одним не потрібно докладати ніяких зусиль – їх щедро нагородила природа, а іншим потрібно регулярно виконувати різні вправи для красивих ніг, щоб виправити помилки природи.

Але, перш ніж ми з вами приступимо до цих вправ, скажу ще одне: навіть якщо сьогодні у вас ніжки – ах !, це не означає, що це назавжди.
У цьому житті ніщо не вічне, тому мудрі жінки займаються своєю зовнішністю до того дня, як вона перестане їх влаштовувати.

Ідеальні вправи для ідеально-красивих ніг

Перш ніж ви почнете виконувати будь-які вправи, трохи розімніть м’язи. Для цього можна побігати на місці 10-15 хвилин або просто походити по кімнаті, м’язи розігріються і приготуються виконувати вправи.

Для вправ виділіть хоча б хвилин 20-30. Час, який ви виберете для виконання вправ, особливо не має значення, це може бути ранок, обідньої пори або вечірній, не має значення. Якщо перший час вам буде важко виконувати ці вправи (а швидше за все саме так і буде), почніть з одного-двох-трьох підходів, виконуючи кожну вправу по десять разів, поступово, плавно збільшуючи їх кількість.

Вправи для ніг

Вправи для ніг

1 вправа. Упираючись в підлогу долонями і ставши на коліна, тримаємо спину паралельно підлозі. Ліву ногу згинаємо так, щоб вона утворила кут 90%, і піднімаємо її вгору. Затримуємо ногу в цьому положенні секунд на 5, потім опускаємо її на підлогу. Вправу проробляємо з правою ногою. В ідеалі цю вправу на кожну ногу досить виконувати по 25 разів.

2 вправа. Стоячи на колінах, в підлогу впираючись долонями і тримаючи спину паралельно підлозі, в коліні згинаємо одну ногу і відводимо її вліво. Ногу піднімаємо плавно вгору-вниз, потім робимо цю вправу на іншу ногу. Ідеально буде вийти на 25 повторів для кожної ноги.

Вправи для ніг зі стільцем

3 вправа. Це чудова вправа зможе допомогти не тільки надати нашим ногам красиву форму, а й підтягне м’язи талії. Однією рукою спираємося на отвір дверей, стілець або стіну і виконуємо махи в бік однієї з ніг, причому ногу тримаємо прямо, не згинаючи, паралельно підлозі. Плавно опускаємо ногу, злегка торкнувшись підлоги, і знову виконуємо мах. Потім виконуємо такі ж махи на іншу ногу. Проробляємо на обидві ноги цю вправу по 25 разів.

4 вправа. Лягаємо на спину, поміщаємо руки за спину, спираємося ними об підлогу, піднявши торс. В колінах зігнувши обидві ноги, імітуємо рух, як ніби ми їдемо на велосипеді. Вправа виконується 5 хвилин.

5 вправа. Лягаємо на правий бок, піднімаємо торс, правою рукою спираючись на підлогу. Ліву ногу піднімаємо вгору, затримуємо її на п’ять секунд в такому положенні і потім опускаємо вниз. Перекинувшись на лівий бік, проробляємо цю вправу для наших ніжок на іншу сторону. Пам’ятаємо, що наша мета навчитися цю вправу виконувати по 25 разів на обидві ноги.

Вправи для ніг ножиці

6 вправа. Відому вправу «ножиці». Лягаємо на спину, розміщуємо руки долонями вниз уздовж тіла, піднімаємо обидві ноги, зводимо і розводимо їх під різними кутами щодо статі в сторони. Ноги тримайте прямими.

7 вправа. Ну, і, напевно, саме наше «улюблене» шкільна вправа – присідання. Тут головне робити цю вправу правильно, тоді ефект перевершить ваші очікування. Ставимо ноги на ширині 25см, трохи розгорнувши стопи, руки витягуємо вперед, на рівень грудей. Присідаємо повільно, наче збираємося сісти на стілець. Спина прямо, п’яти від підлоги не відриваємо, стегна тримаємо паралельно підлозі. Присідання краще виконувати по 15 разів з 3 підходами.

Як ви бачите, ці вправи для красивих ніг прості у виконанні. Ви їх можете проробляти кожен день або через день, і поступово помітите, як ваші ніжки набувають рельєфність, пружність і приємні форми.

Краси і здоров’я Вам!

«Автор, редактор» Інна Мирна 92 публікації
Мене звуть Інна мені 42 роки. Живу я в рідному місті Рівне, Україна. Я автор і редактор сайту Будь Здоров. Чому я вирішила завести свій блог про здоров'я, правильне харчування і корекції ваги? Не відкрию великої таємниці, сказавши, що це мені самій дуже цікаво, крім того, це та сфера, якою я займаюся ось уже 7 років, і вважаю, що маю певний досвід, яким сможу поділитися.