Що взяти в пологовий будинок

Що взяти в пологовий будинок

Якщо процес виношування вже наближається до завершення, то як мінімум за місяць до передбачуваної дати пологів сумки повинні стояти на видному місці. Робиться це для того, щоб в разі необхідності не довелося в паніці набивати валізи. Так як існує велика ймовірність що-небудь забути або прихопити непотрібне.

Зараз дуже багато пропозицій щодо продажу готової сумки в пологовий будинок, але найкраще зібрати її самостійно. Почнемо з того, що збирати речі в пологовий будинок потрібно не в тканинні сумки і валізи, а в поліетиленові пакети, бажано світлих відтінків або прозорі. Інакше сумку в пологовий будинок не приймуть, тоді доведеться просто шукати найближчий супермаркет, щоб придбати пакет для перевантаження в нього вмісту сумки.

Отже: в першу чергу приготуйте документи, а саме амбулаторну карту з усіма готовими аналізами, паспорт, страховий медичний поліс. Це найважливіше, без них ви ризикуєте опинитися в сумнівній відділенні пологового будинку і будете народжувати з жінками не вартими на обліку у лікаря. Візьміть з собою кулькову ручку, в пологових будинках ручки постійно губляться. Тут же телефон, зарядний пристрій до нього та пляшка води.

Із столових приладів потрібно взяти свою кружку та ложку, маленький кухонний рушник; з засобів гігієни: зубна щітка в футлярі, зубна паста, крем для обличчя та рук, гігієнічна помада, косметичка, прокладки післяпологові або післяопераційні (можна просто нічні, але без сіточки), диски для грудей. Господарське мило – будете тепер їм митися, так як воно без алергенна і дезінфікуючий, так самой можна відпиляти шматочок і дещо з речей їм випрати вручну, на випадок, якщо буде така необхідність. Шампунь для волосся, гребінець, гумку для волосся. Вологі серветки дитячі без вмісту спирту – велику пачку, вони і для мами і для дитини. Пелюшки одноразові 2 штуки – одну для мами, іншу малюкові. Крем «Бепантен» для малюка і мами зазвичай його одного вистачає. Пачку памперсів розмір від 2-х до 5 кг.

З одягу необхідно взяти халат на ґудзиках, що не на блискавки, інакше блискавка зачіпає ніжну шкіру дитини при годуванні, дві сорочки, два м’яких бюстгальтера без кісточок (можна для годування), труси, шкарпетки. Труси-сіточки, продаються в аптеці і їх дозволяють одягнути після пологів для утримання пелюшки. У деяких пологових будинках видають свої халат і сорочки, тому якщо укладати договір з пологовим будинком заздалегідь, то потрібно уточнити ці деталі. Тапочки гумові, щоб ходити в душ і звичайні (можна тільки гумові), вибирайте зі стійкою підошвою, щоб не ковзали. Для малятка шапочку без зав’язок, царапки і шкарпетки – це на випадок, якщо для профілактики желтушки доведеться лежати під лампою, так як жовтяниця у новонароджених досить поширене явище .. Пару фланелевих і ситцевих пелюшок. У пологовому будинку пелюшки малюкам видають.

У багатьох пологових будинках дозволяється брати з собою молокоотсос краще фірми «Авент», обов’язково гліцеринову свічку, після природних пологів дуже важко сходити в туалет.
Не навантажуйте сумки непотрібними речами, після пологів в лікарні у вас не залишиться часу на журнали, книги та інтернет.

Легких всім пологів!

«Автор, редактор» Інна Мирна 138 публікації
Мене звуть Інна мені 42 роки. Живу я в рідному місті Рівне, Україна. Я автор і редактор сайту Будь Здоров. Чому я вирішила завести свій блог про здоров'я, правильне харчування і корекції ваги? Не відкрию великої таємниці, сказавши, що це мені самій дуже цікаво, крім того, це та сфера, якою я займаюся ось уже 7 років, і вважаю, що маю певний досвід, яким сможу поділитися.