Прості секрети схуднення

Секрети схуднення

Зараз багато хто намагається розгадати секрети схуднення, але для ефективного зниження ваги необхідно враховувати три моменти: правильне харчування, фізичні навантаження і психологічний настрой.

У цій статті ми поговоримо про перший пункт: про правильне харчування для зниження ваги. Чому нас іноді тягне на солоденьке і вредне?

Секрет схуднення не в тому, щоб пропускати сніданок, обід або вечерю, зменшувати кількість уживаних за день калорій. Адже в більшості випадків це не працює!

Є таке твердження «ми їмо очима» і організм зовсім ні до чого, коли нас тягне на шкідливі продукти. Але вся справа в тому, що наш мозок (а точніше, його відділ – гіпоталамус) на вид різних продуктів абсолютно по-різному реагує, в той час, коли він голодний і коли він ситий. Це різниця між його реакцією на низькокалорійну і на висококалорійну їжу.

Після ситного сніданку, гіпоталамус не реагує ні на низькокалорійну їжу (салат, овочі), ні на висококалорійну (солодкі тістечка, печиво, тортики, чіпси). Але, коли людина пропускає сніданок, та ж сама частина мозку прямо гуде він напруги при вигляді висококалорійної їжі, а ось на салат реакції практично ніякої. Чому це відбувається, в чому ж секрет?

Гормон грелін

Наш мозок намагається компенсувати почуття голоду і змушує нас поїдати калорійну їжу. Мозок отримує сигнал, який йде від гормону під назвою грелін – гормону голоду. Він діє на рівні гіпоталамуса і змушує нас споживати більшу кількість їжі. Цей гормон не тільки виробляється коли ми пропускаємо прийом їжі, але і недосипаємо, відчуваємо стресові навантаження (ось, чому багато при стресі поїдають все підряд і тільки мріють про схуднення).

Кожен раз, коли Ви бачите продукти, багаті калоріями, Ваш «голодний» мозок буде реагувати на них. Тому один з головних секретів схуднення: не пропускайте черговий прийом їжі, адже наш мозок реагує на голод став дуже примітивно: він змушує Вас мріяти про висококалорійну їжу. І боротися з цим дуже і дуже складно!

А також важливо виключити деякі продукти зі свого холодильника, про це читайте тут

Будьте здорові!

«Автор, редактор» Інна 138 публікації
Мене звуть Інна мені 42 роки. Живу я в рідному місті Рівне, Україна. Я автор і редактор сайту Будь Здоров. Чому я вирішила завести свій блог про здоров'я, правильне харчування і корекції ваги? Не відкрию великої таємниці, сказавши, що це мені самій дуже цікаво, крім того, це та сфера, якою я займаюся ось уже 7 років, і вважаю, що маю певний досвід, яким сможу поділитися.