Прості секрети схуднення

Секрети схуднення

Зараз багато хто намагається розгадати секрети схуднення, але для ефективного зниження ваги необхідно враховувати три моменти: правильне харчування, фізичні навантаження і психологічний настрой.

У цій статті ми поговоримо про перший пункт: про правильне харчування для зниження ваги. Чому нас іноді тягне на солоденьке і вредне?

Секрет схуднення не в тому, щоб пропускати сніданок, обід або вечерю, зменшувати кількість уживаних за день калорій. Адже в більшості випадків це не працює!

Є таке твердження «ми їмо очима» і організм зовсім ні до чого, коли нас тягне на шкідливі продукти. Але вся справа в тому, що наш мозок (а точніше, його відділ – гіпоталамус) на вид різних продуктів абсолютно по-різному реагує, в той час, коли він голодний і коли він ситий. Це різниця між його реакцією на низькокалорійну і на висококалорійну їжу.

Після ситного сніданку, гіпоталамус не реагує ні на низькокалорійну їжу (салат, овочі), ні на висококалорійну (солодкі тістечка, печиво, тортики, чіпси). Але, коли людина пропускає сніданок, та ж сама частина мозку прямо гуде він напруги при вигляді висококалорійної їжі, а ось на салат реакції практично ніякої. Чому це відбувається, в чому ж секрет?

Гормон грелін

Наш мозок намагається компенсувати почуття голоду і змушує нас поїдати калорійну їжу. Мозок отримує сигнал, який йде від гормону під назвою грелін – гормону голоду. Він діє на рівні гіпоталамуса і змушує нас споживати більшу кількість їжі. Цей гормон не тільки виробляється коли ми пропускаємо прийом їжі, але і недосипаємо, відчуваємо стресові навантаження (ось, чому багато при стресі поїдають все підряд і тільки мріють про схуднення).

Кожен раз, коли Ви бачите продукти, багаті калоріями, Ваш «голодний» мозок буде реагувати на них. Тому один з головних секретів схуднення: не пропускайте черговий прийом їжі, адже наш мозок реагує на голод став дуже примітивно: він змушує Вас мріяти про висококалорійну їжу. І боротися з цим дуже і дуже складно!

А також важливо виключити деякі продукти зі свого холодильника, про це читайте тут

Будьте здорові!

На правах реклами

Загрузка...
«Автор, редактор» Інна 137 публікації
Мене звуть Інна Мирна. Мені 42 роки. Живу я в рідному місті Рівне, Україна. Я автор і редактор сайту Будь Здоров. Чому я вирішила завести свій блог про здоров'я, правильне харчування і корекції ваги? Не відкрию великої таємниці, сказавши, що це мені самій дуже цікаво, крім того, це та сфера, якою я займаюся ось уже 7 років, і вважаю, що маю певний досвід, яким сможу поділитися.