Пробіотики для лікування простатиту

лікування простатиту

Пробіотики для лікування простатиту – це лікарські препарати, до складу яких входять колонії корисних бактерій, необхідних організму для правильного перетравлення їжі та синтезу деяких вітамінів.

Пробіотик або корисні бактерії необхідні тим, хто приймає антибіотики при лікуванні бактеріального простатиту, вони також корисні в цілях профілактики запалення простати.

Пробіотики при запаленнях простати

Простатит – це хворобливий стан організму, яке заважає здоровому сечовипускання і еякуляції. Зазвичай все відбувається через інфекцію в передміхуровій залозі. Але багато чоловіків не знають причину появи простатиту. Якщо лікар призначив пробіотик ацидофилус, то він допоможе знизити ризик появи простатиту і полегшити його симптоми, коли захворювання вже з’явилося.

запалення простати

Надмірна бактеріальний ріст в простаті є основною причиною гострого бактеріального простатиту. Це найпоширеніша його форма. Однак пошкодження простати і проблеми з нервовою системою також можуть привести до простатиту. Підвищується ризик захворіти простатитом при незахищеному статевому контакті, зневодненні, інфекціях сечового міхура і пошкодженнях в області передміхурової залози.

Пробіотик ацидофилус

Пробіотиками є особливі форми бактерій, які зазвичай зустрічаються в організмі людини. На відміну від шкідливих бактерій, таких як кишкова паличка, пробіотики в цілому підтримують хороше здоров’я. Ацидофилус – відомий як «ацидофільні лактобактерії» – пробіотик, отриманий з ферментованих молочних продуктів. Не дивлячись на те, що ацидофільні бактерії зазвичай живуть в кишечнику, вони впливають на весь організм в цілому – в тому числі і на здоров’я простати.

Комплекс біфідо-лактобактерій при простатиті

Оглядова стаття, написана Марком Макклюра і опублікована в «Світовому журналі урології», в області урології та комплементарної медицини, зазначає, що ацидофільні лактобактерії зменшують ризик появи простатиту і лікують його. Подібні бактерії конкурують з хвороботворними бактеріями, які можуть привести до захворювання передміхурової залози.

У цій статті МакКлюр стверджує, що ацидофільні лактобактерії утворюють велику кількість антибактеріальних сполук, які діють як природний антибіотик. Лактобактерії зміцнюють імунну систему, яка допомагає організму боротися зі шкідливими бактеріями, що приводять до простатиту.

Рекомендації

Харчовими джерелами Ацідофілус є йогурт і кефір. Необхідно проконсультуватися з лікарем, перш ніж приймати ацидофільні пробіотичні добавки. В цілому вони безпечні, але у деяких людей може з’явитися гіперреактивність імунної системи і проблеми з травленням.

«Автор, редактор» Інна Мирна 138 публікації
Мене звуть Інна мені 42 роки. Живу я в рідному місті Рівне, Україна. Я автор і редактор сайту Будь Здоров. Чому я вирішила завести свій блог про здоров'я, правильне харчування і корекції ваги? Не відкрию великої таємниці, сказавши, що це мені самій дуже цікаво, крім того, це та сфера, якою я займаюся ось уже 7 років, і вважаю, що маю певний досвід, яким сможу поділитися.