Мене звуть Інна мені 42 роки. Живу я в рідному місті Рівне, Україна. Я автор і редактор сайту Будь Здоров. Чому я вирішила завести свій блог про здоров’я, правильне харчування і корекції ваги? Не відкрию великої таємниці, сказавши, що це мені самій дуже цікаво, крім того, це та сфера, якою я займаюся ось уже 7 років, і вважаю, що маю певний досвід, яким сможу поділитися.

Прийшла я в нутриціологію (а це, хто не знає, наука про правильне харчування та про дієти в тому числі) в грудні 2001 року, коли сама мала проблеми зі здоров’ям. Які, перераховувати не буду, тому що, дивлячись на мене сьогоднішню, мало хто вірить, та й мені іноді буває дивно і сумнівно (невже це все було зі мною?).

Поступово дізнавалася інформацію про основи здорового харчування, вирішувала свої проблеми зі здоров’ям і вагою – у мене був недобір у вазі близько 8 кілограмів. Вирішила. І зрозуміла, що для того, щоб бути здоровим, потрібно зробити всього 3 кроки:

  1. навчитися збалансовано харчуватися, щоб це стало способом життя, а не рятувальним заходом, коли організм говорить: «Я вже більше не можу!»
  2. досить рухатися, щоб тіло не забувало, що людина – прямоходяча істота, а не «криво сидить» або «довго лежить»
  3. правильно мислити (над цим доводиться працювати постійно і сумніваюся, що ця робота має своє завершення).

Хтось можливо, подумає, а то і скаже: «Чому я вирішувала свою проблему з набором ваги, а пишу більше про схуднення?» Все дуже просто: не має значення, чи хоче людина схуднути, або набрати вагу, відновити здоров’я або його підтримати, він повинен дотримуватися цих 3 простих правила, про які я написала вище, з невеликими нюансами. Здоров’я людини залежить від харчування на 75%. Тому, найчастіше, я і говорю саме про харчування.

Сподіваюся Вам буде не тільки корисно, але й цікаво на моєму сайті.

Контакти

Е-mail: innamirnaja@gmail.com

Facebook: https://www.facebook.com/innamirnaya2014