Пози йоги для схуднення (фото)

Пози йоги для схуднення

Прекрасне, красиве, підтягнуте тіло – цього можна досягти завдяки йозі. Щодня виконуючи різні пози йоги для схуднення, ви не тільки зможете відкоригувати свою фігуру, стати більш гнучкими і стрункими, але і поліпшите здоров’я і придбаєте прекрасний настрій на весь день.

Хотілося б відразу попередити: якщо у вас є схильність до зниженого тиску, стежте за своїм самопочуттям, якщо з’являються дискомфортні відчуття, вправи припиняйте і відпочиньте.

Йога – це перш за все гармонія душі і тіла, тому не намагайтеся виконувати вправи різко, ривками, все потрібно робити плавно, отримуючи задоволення від кожної вправи.

Пози йоги для схуднення

Всі вправи плавно перетікають одне в інше.

поза гори

1. Поза «гори». У цій вправі важлива концентрація і правильне дихання, стежте за положенням свого тіла.

Встаньте прямо, ноги поставте на ширині стегон. Плечі розправте, руки опустіть вздовж тулуба, розгорнувши кисті так, щоб долоні дивилися вперед. Втягуйте живіт в себе, тримайте підборіддя паралельно підлозі, тягніть тіло вгору від шиї. Дихаємо спокійно, тіло розслаблене, дивимося прямо перед собою.

Поза йоги стілець

2. Поза «стільця». На вдиху підніміть прямі руки вгору таким чином, щоб голова опинилася між ними, долоні дивляться один на одного. Сідниці опускаємо вниз, немов сідаємо на стілець, спину не прогинаємо, залишаючи її прямою. Шия випрямлена, підборіддя опущене. Затриматися в цьому положенні 10-30 секунд. Дихайте рівно.

 Поза йоги воїн - 1

3. Поза «воїн – 1». Праву ногу відведіть назад таким чином, щоб між ногами була відстань до метра. Стопу цієї ж ноги розгорніть на 90 градусів, впираючись її зовнішньою стороною в підлогу. Руки простягніть вгору, долоні разом. Ліве коліно має бути на одній лінії з п’ятою, голова знаходиться між рук. Поза виконується до 30 секунд, потім міняйте опорну ногу.

Ця поза йоги допомагає в процесі схуднення прибрати жирові відкладення на животі і талії, організм очищається від токсинів. Не бажано виконувати цю вправу при радикуліті, прострілах і серцевих захворюваннях.

Поза йоги воїн - 2

4. Поза «воїн – 2». Голову, разом з усім корпусом розвертаеємо вправо, ноги залишивши в тому ж самому положенні, як було в позі «воїн 1». Руки плавно опустіть в сторони, залишивши їх на рівні плечей долонями вниз. Шию тримаємо прямо, руки тягнуться в сторони, верхівка і хребет тягнуться вгору.

 

 

 

Поза «воїн, що дивиться вперед»

 

5. Поза «воїн, який дивиться вперед». З попередньої пози, нічого не змінюючи, тільки повернувши голову вліво, дивіться на кінчики пальців лівої руки.

 

 

 

Поза "воїн, який вітав сонце"

6. Поза «воїн, який вітає сонце». Из пози «воїн, що дивиться вперед» ліву руку підніміть і потягніться пальцями цієї руки вгору, а правою рукою – вниз до ноги. Права рука звернена ребром до ноги. Дивіться на пальці лівої руки і вітайте сонце!

 

 

Попередження! При грижах хребта цю позу йоги виконувати не можна.

Поза «воїн з витягнутою стороною»

7. Поза «воїна з витягнутою стороною». Плавно переходить з попередньої пози. Нахиляємо корпус в ліву сторону, лівою рукою дістаємо до підлоги, а правою тягнемося вертикально вгору.

Слідкуйте за тим, щоб все тіло було в одній площині, не прогинайтесь і не давайте тазу провисати. Якщо ви тільки починаєте виконувати вправи йоги, вам важко буде дотягтися до підлоги, тому підкладіть щось

Поза випад перед собою

8. Поза «випад». Наступна поза для схуднення: опускаємо праву руку вниз і спираємося обома руками в підлогу. Тіло повертаємо вліво на 90 градусів. Злегка прогинаємось назад, піднімаючи грудний відділ. П’ятка лівої ноги дивиться вгору. Слідкуйте за тим, щоб все тіло було на одній лінії.

 

 

Поза «собака з опущеною головою»

9. Поза «собака з опущеною головою». Відводимо ліву ногу назад, коліна прямі, п’яти притиснуті до підлоги. Голову опустіть, спираючись долонями об килимок, розправте пальці «віялом», куприк підніміть вгору, а грудьми потягніться до колін. Повертаємося в позу «випад», помінявши положення рук і ніг: ліву ставимо назад, а праву вперед.

 

Весь комплекс вправ повторюємо в зворотному порядку.

Більш динамічно про пози йоги для схуднення показується і розповідається в цьому відео:

«Автор, редактор» Інна Мирна 92 публікації
Мене звуть Інна мені 42 роки. Живу я в рідному місті Рівне, Україна. Я автор і редактор сайту Будь Здоров. Чому я вирішила завести свій блог про здоров'я, правильне харчування і корекції ваги? Не відкрию великої таємниці, сказавши, що це мені самій дуже цікаво, крім того, це та сфера, якою я займаюся ось уже 7 років, і вважаю, що маю певний досвід, яким сможу поділитися.