Олівцева техніка для макіяжу азіатських очей

Олівцева техніка для макіяжу

Є поширена думка у європейців, що всі азіати на одне обличчя. Навіть в нашому проекті всі 4 дівчини зовні абсолютно не схожі один на одного. Ось наприклад Олена Урбаева з Іркутської області, модель в другому році з макіяжу.

косметика для макіяжу

І це добре. Тому що наша мета – показати вам азіатський макіяж на різних типажах.

Олена, як то кажуть, західна бурятка і в зовнішності її відчувається «вплив заходу»: світліша шкіра, ніж у східних забайкальських бурят, менш видатні вилиці ну і, звичайно, очі з виразною складкою на верхньому столітті.

Дівчина своїм обличчям в цілому задоволена, але хотіла б навчитися за допомогою косметики коригувати близько посаджені очі і їх нахил. Тому візажист Надія Богданчикова запропонувала зробити їй макіяж очей з акцентом на зовнішні куточки.

І хоча мої очі посаджені цілком зазвичай, мені було цікаво побачити олівцеву техніку, яку застосувала в цей раз візажист. Візьму її на замітку і адаптую під себе. Сподіваюся, і вам цей урок стане в нагоді!

Крок 1. Добрий тон

Як завжди, починаємо з бази і тону. У моделі нормальна шкіра, тому на неї не треба накладати кілька шарів маскуючих засобів. Обійдемося легкою тон-пудрою, яку наносимо натуральним  пензлем, спочатку промакивающими рухами, а потім розтушовуємо.

Крок 2.

Легка корекція обличчя

Підкреслимо сухим коректором скуловую западину по її анатомічної лінії – тобто у напрямку від козелка вуха до куточка рота. (Природно, по всій довжині лінію малювати не треба).

Легка корекція лиця

Холодний коричневий колір коректора візуально зробить цю область під вилицею ще більш запалими.

Цим же коректором скульптуруємо носик. Плоскою кисткою нам потрібно провести прямі лінії з обох сторін носа по вертикалі ось таким чином:

Легка корекція лиця-2 Легка корекція лиця-3

Після чого залишилося розтушувати все самій м’яким пензликом з натуральною щетиною.

Крок 3. Рум’яна
Візьмемо матові рум’яна персикового відтінку. Нічого вигадувати не будемо, свої вилиці у Олени красиві, тому просто повторюємо їх природні обриси.

рум'яна персикового відтінку

Крок 4. Брови
Оскільки ми хочемо скорегувати близько посаджені очі, від класичної схеми макіяжу брів потрібно відмовитися і почати малювати брову трохи далі точки її природного початку.

макіяж по азіатскі макіяж по азіатскі -2

«У Олени гарний канонічний овал обличчя, – по ходу роботи говорить візажист Надія Богданчикова, – щоб його візуально не порушити, її брови не повинні бути прямими як зараз. Необхідний невеликий злам і ми його намалюємо ».

Крок 5.

Олівцева техніка для корекції повік

Отже, настала черга олівця.

«Не раджу використовувати кайал, він занадто м’який, – каже Надія, – і, якщо ви не розрахуєте свої можливості, на століттях може вийде бруд. Краще візьміть звичайний косметичний олівець для очей і синтетичний пензлик (жирна текстура найкраще розтушовується синтетикою) ».

Як ми визначилися спочатку, наші завдання:

  • а. Візуально скорегувати близько посаджені очі
  • б. Зробити очі з нахилом більш горизонтальним
  • в. І в принципі зробити їх трохи більше.

Олівцева техніка допоможе нам у всьому цьому.

Олівцева техніка Олівцева техніка-2

Щоб очі не виглядали розташованими ще ближче один до одного, візажист не доводить контур до внутрішніх куточків, а зосереджується лише на зовнішніх.

Нижню повіку також підкреслюємо олівцем від середини, але, на відміну від попереднього уроку, тут ми не повторюємо природний контур, а прагнемо «витягнути» горизонталь.

Поєднавши верхню і нижню лінії, Надія малює «фальшивий» куточок століття і короткими штрихами затемнює його, так як нам потрібно зробити на ньому акцент. Поки олівець не встиг застигнути, розтушовує його пензлем спочатку у напрямку від центру століття до зовнішнього кута, а потім навпаки. Нижню лінію теж слід розтушувати.

Витягуємо лінію фальшивої верхньої складки далі. Подібним же чином можна промальовувати складку будь-якої форми, з підйомом і без.

11

Тепер візьмемо найтемніші тіні і плоский скошений пензлик. Пройдемося ними по самому краю війкового контуру, щоб не залишилося «прогавин».

12 13

Тепер візьмемо круглий натуральний пензлик і тіні світлішими, розтушуємо лінії як з середини рухомого століття, так і зовні.

14 15

Потім беремо колір тіней ще світліше і пройдемося ними по верхньому краю «фальш-складки».

Легка корекція лиця Легка корекція лиця-2

Залишилося нанести теплий золотистий сяючий пігмент на внутрішній куточок. Цим самим ми візуально «розведемо» близько посаджені очі.

18

19 20

Щоб додати об’ємності і глибини використовуємо ще один колір. Він може бути в тон манікюру, сукні, прикраси і т.д. Надія вибирає дуохромні тіні, які при різних ракурсах і освітленості виглядають по-різному: то зеленими, то баклажани. І ці тіні-хамелеоні по центру рухомого століття з’єднують коричневий і золотистий кольори в нашому макіяжі.

21 22 23

Крок 6. Вії
Тут все просто. Нафарбувати тушшю вії і розчешіть їх.

24 25

Крок 7. Губи

До інтенсивно нафарбованим очам підійдуть натуральні губи з вологим ефектом.

макіяж для губ

Після того, як окреслимо контур губ, нафарбувати їх помадою ніжного кольору чайної троянди.

макіяж для губ олівцем

А потім пензликом нанесемо бальзам, який практично не дає кольору, але зволожує суху шкіру губ і дає той самий вологий ефект.

бальзам для губ

Крок 8. Любуемся собою.
На цьому вечірній макіяж в олівцевої техніці готовий. Можете оцінити результат, спробувати повторити цю техніку на собі і написати нам в коментарях про свій досвід!

олівцева техніка олівцева техніка-2
олівцева техніка-3 олівцева техніка-4

Інформація була переведина на українську мову с джерела www.perfectasia.ru

«Автор, редактор» Інна 137 публікації
Мене звуть Інна Мирна. Мені 42 роки. Живу я в рідному місті Рівне, Україна. Я автор і редактор сайту Будь Здоров. Чому я вирішила завести свій блог про здоров'я, правильне харчування і корекції ваги? Не відкрию великої таємниці, сказавши, що це мені самій дуже цікаво, крім того, це та сфера, якою я займаюся ось уже 7 років, і вважаю, що маю певний досвід, яким сможу поділитися.