На шляху до ідеальної посмішці: сучасні брекети

сучасні брекети

Хто б не хотів мати красиву білосніжну усмішку з ідеально рівними зубами, яка захоплює і підкорює всіх ?! Дурне питання. Неправильний прикус, щілини між зубами, дистопія і скручування зубів – все це псує естетичний вигляд посмішки як у дітей, так і у дорослих. На щастя, це – не вирок, і виправити такі дефекти можна навіть в зрілому віці.

Для виправлення прикусу і інших дефектів розташування зубів використовуються брекети – це найефективніша система, яка довела свою ефективність протягом більше 100 років. Сучасні брекети являють собою пластини, які кріпляться безпосередньо до зубів, і з’єднані спеціальної ортодонтичної дугою. Надаючи невелике, але постійний тиск на неправильно розташовані зуби, вона забезпечує поступове їх зміщення в потрібному напрямку.

Головним достоїнством системи брекетів є їх 100% ефективність навіть за умови вирішення не однієї, а відразу декількох проблем. Варто також відзначити, що сучасні брекети виглядають більш привабливо, і навіть є моделі, які практично непомітні на зубах. Але якщо навіть такий варіант вас не влаштовує з яких би то не було причин, можна пошукати альтернативний варіант. Що це може бути?

Один з варіантів – замовити лінгвальні брекети, які кріпляться до внутрішньої поверхні зубів і абсолютно непомітні навіть при близькому спілкуванні з людьми. Цей вид брекетів – ідеальний варіант для тих, кому по роботі просто необхідно щодня спілкуватися з новими людьми. Недоліки такої системи – її відносна дорожнеча і час, необхідний для вирівнювання зубного ряду, його потрібно рази в 2 більше в порівнянні з використанням традиційної системи брекетів.

Інший варіант – поставити елайнери, які представляють собою капи, виготовлені з біопластика і біополімерів. Зовні вони дуже схожі на ті, що використовуються для відбілювання зубів, при цьому вони дуже щільно прилягають до поверхні зубів, стаючи абсолютно непомітними для оточуючих людей. Плюс до всього, процес вирівнювання можна поєднати з відбілюванням, наповнивши капи відповідним розчином. І ще одна істотна перевага – з капами можна їсти все, що завгодно, так як ви можете їх просто зняти, а потім знову надіти.

І як завжди про недоліки. Процес вирівнювання займе близько року, при цьому капи потрібно буде постійно змінювати приблизно кожні 2 тижні. Одна капа обійдеться приблизно – 1 тисяча гривень, а тепер порахуйте, скільки вийде вам все лікування. Якщо не враховувати високу вартість лікування елайнери, то безумовно, цей метод можна назвати революційним, адже він дозволяє виправити всі дефекти, при цьому не звертаючи на це окрему увагу з боку оточуючих.

Великий спектр сучасних систем лікування та виправлення дефектів розташування зубів, професійні ортодонти з великим досвідом, а також кращі ціни на капи і брекети в Майстер Мед – це 100% гарантія вашої бездоганної посмішки.

«Автор, редактор» Інна 137 публікації
Мене звуть Інна Мирна. Мені 42 роки. Живу я в рідному місті Рівне, Україна. Я автор і редактор сайту Будь Здоров. Чому я вирішила завести свій блог про здоров'я, правильне харчування і корекції ваги? Не відкрию великої таємниці, сказавши, що це мені самій дуже цікаво, крім того, це та сфера, якою я займаюся ось уже 7 років, і вважаю, що маю певний досвід, яким сможу поділитися.