Легкий спосіб зробити тонку талію

Легкий спосіб зробити тонку талію

Мати гарну тонку талію може практично кожна жінка, і для цього не потрібно робити операцію з видалення ребер, як це зробила відома співачка Шер (і не одна вона).

Існують прості і ефективні вправи для тонкої талії, які можна регулярно виконувати і досягти своєї мети.

Головне, не перестаратися, якщо у вас з талією немає великих проблем, не намагайтеся зробити її ще менше, так ви можете надмірно накачати м’язи, що тільки збільшить обсяг вашої талії.

Вправи для витонченої талії

У цьому відео ви можете подивитися прекрасні, на мій погляд вправи для талії:

Але для тих, хто тільки починає, раджу такий комплекс вправ:

Розминка для всіх груп м’язів живота

  1. Встати прямо, на вдиху максимально втягнути і на видиху максимально випнути живіт, намагаючись робити це якомога швидше (як професіонали танцю живота).
  2. Встати прямо, ноги поставте один від одного на ширині 20-30 сантиметрів. Спочатку в одну сторону виконуйте кругові рухи тілом, а потім в іншу.
  3. Виконайте нахили вперед, торкаючись долонями підлоги, потім лівою, а потім правої ноги.
  4. Покрутити кілька хвилин на «диску здоров’я» (так називають металевий тренажер), якщо у вас такий є.

Вправа для витонченої талії – на верхні м’язи живота

Лягти на спину і, зігнувши ноги, п’яти підняти від підлоги. Руки розмістіть під голову або уздовж тіла – це не дасть вам допомогти ними під час різання вправи. Піднімайте весь корпус раз 10-15 таким чином, щоб верхня частина спини піднімалася від підлоги вгору. Перший час вправу робіть 4-6 разів, потім можна збільшувати.

Цікаві теми – Пози йоги для схуднення

Вправа для витонченої талії – на верх і центр живота

Встаньте, ноги поставте якнайширше, трохи зігнувши їх в колінах. Тазом виконайте різкий рух вперед, напружуючи сідниці. Повернувшись в початкове положення, розслабтеся. Робіть повтори до 20 разів через рівні проміжутки часу.

Вправа для витонченої талії – на центральні і нижні м’язи живота

Ляжте на підлогу, зігнувши ноги, підняти голову і ноги. Тримаючись руками за коліна, тягніть їх на себе, при цьому ногами робіть зворотне зусилля.

Перший час проводите в такому положенні хвилин п’ять, нехай організм звикає до навантажень.

Випрямити тіло, потім повторіть вправу, руки і ноги повинні надавати відчутний опір один до одного.

Після цієї вправи виконайте наступне: верхню частину тіла тримайте на підлозі, схрещені ноги підніміть вгору, руки покладіть так, щоб ви могли ліктями спиратися на підлогу, а долонями підтримувати спину. Тягніть ноги максимально високо. Вправа виконується до десяти разів.

Вправа для витонченої талії – на бічні м’язи

Найскладніше – це прибрати жир з цієї самої проблемної області, з боків. Не чекайте миттєвих результатів, просто виконуйте ці вправи, і знайте, що ефект буде обов’язково.

Ляжте на спину, щоб руками не допомагати собі, покладіть їх уздовж тіла. Зігніть ноги, поставивши праву ногу зверху лівої. Підніміть корпус, повертаючись вліво максимально далеко. Поверніться в початкове положення. Потім ноги поміняйте і виконайте вправу з поворотом вже на іншу сторону. Виконайте 7-10 разів.

Але самі прості та ефективні вправи для тонкої талії можна проробляти з обручем (хула-хупом). У цьому відео ви знайдете цілий комплекс вправ для талії з обручем, і який з обручів краще використовувати:

Будьте стрункими і здоровими!

«Автор, редактор» Інна Мирна 92 публікації
Мене звуть Інна мені 42 роки. Живу я в рідному місті Рівне, Україна. Я автор і редактор сайту Будь Здоров. Чому я вирішила завести свій блог про здоров'я, правильне харчування і корекції ваги? Не відкрию великої таємниці, сказавши, що це мені самій дуже цікаво, крім того, це та сфера, якою я займаюся ось уже 7 років, і вважаю, що маю певний досвід, яким сможу поділитися.