Кокосове масло – новий тренд по догляду за собою!

Кокосове масло

Як підготувати своє тіло до Важної події?

Бувають такі ситуації, коли потрібно терміново виглядати надзвичайно в обтягуючому платті на важливому заході, і для цього потрібно схуднути на кілька кілограмів за дуже короткий період. Виснажливі дієти і велика кількість фізичних навантажень навряд чи допоможуть Вам у цьому, а якщо і допоможуть, то однозначно завдадуть шкоду здоров’ю, і потім Ви наберете вдвічі більше кілограмів.

Для того щоб виправити деякі, самі явні, недоліки фігури Ви можете скористатися маленькими хитрощами і секретами природи, і дуже допоможе Вам у цьому кокосове масло. Цей продукт можна вживати в їжу, адже він допомагає позбутися від зайвого холестерину, нормалізує процеси травлення і загальний стан організму. Крім цього, Ви можете використовувати масло для приготування домашніх скрабів для тіла, які також дуже добре допомагають в боротьбі з целюлітом і обвислой шкірою, також можна просто придбати антицелюлітні масла і скраби, які також дуже допомагають і користуються популярностью в країнах Сходу.

Кокосове масло допоможе Вам також привести своє обличчя в порядок прямо перед важливим заходом, адже з нього можна зробити хорошу антибактеріальну маску, блиск для губ або просто використовувати в якості лосьйону.

Перші кроки до правильного харчування та здорового способу життя

Останнім часом дуже модним стало ведення здорового способу життя, правильного харчування і заняттям спортом. Але для того щоб також слідувати цим модним тенденціям, потрібно з чогось почати, і краще за все почати змінювати свій раціон.

Глобальні зміни і перехід на правильну їжу занадто різко може зашкодити Вашому здоров’ю, і фахівці рекомендують поступово додавати в свій щоденний раціон корисні продукти. Привівши своє тіло в порядок, Ви відчуєте прилив сил, почнете вести більш активний спосіб життя і може долучитися до якогось виду спорту. Якщо перед Вами стоїть питання, який продукт замінити першим, то це обов’язково має бути жирна олія, на якому ми смажимо продукти і яке ми додаємо в салат. Цей продукт Ви можете вільно викинути, купивши на його місце кокосове масло, яке набагато корисніше і навіть смачніше.

Цікаві теми – Масло авокадо

Кокосове масло для домашнього використання

У звичайних продуктових магазинах кокосове масло продають просто за захмарними цінами, які не може дозволити собі середньостатистична сім’я. Але на сторінках інтернету Ви можете купити цей незамінний в господарстві продукт набагато дешевше, ніж в супермаркеті. В інтернеті продаються тільки стовідсотково натуральні товари, привезені з Китаю, Кореї, Японії та Таїланду. Клієнтам запропоновано кокосове масло вищого гатунку холодного віджиму від таких виробників, як Tropicana і Thai Pure. Залежно від того, як Ви використовуєте цей продукт: в кулінарії або для косметичних цілей, Ви можете вибрати зручний розмір від тисячі до двохсот п’ятдесяти мілілітрів.

На правах реклами

Загрузка...
«Автор, редактор» Інна 134 публікації
Мене звуть Інна Мирна. Мені 42 роки. Живу я в рідному місті Рівне, Україна. Я автор і редактор сайту Будь Здоров. Чому я вирішила завести свій блог про здоров'я, правильне харчування і корекції ваги? Не відкрию великої таємниці, сказавши, що це мені самій дуже цікаво, крім того, це та сфера, якою я займаюся ось уже 7 років, і вважаю, що маю певний досвід, яким сможу поділитися.