Гелевий манікюр в домашніх умовах: що варто і не варто робити

Гелевий манікюр в домашніх умовах

Багато жінок вже встигли оцінити переваги гель лаків в порівнянні зі звичайними лаками для нігтів. З їх ідеально гладкою поверхнею, блиском, який не втрачається, довговічністю важко сперечатися. Тому більшість сучасних модниць вибирають саме гель лак манікюр.

При цьому одні вважають за краще ідеальну салонну роботу, як гель лак в Bianca, інші ж починають вчитися робити гелевий манікюр в домашніх умовах. Якщо ви зважилися покрити нігті гель лаком самостійно вперше, результат звичайно, може бути недосконалим. Але наші поради від експертів допоможуть вам максимально швидко досягти необхідного рівня майстерності.

Отже …

Гелевий манікюр в домашніх умовах: що варто і не варто робити

1. Проведіть своє дослідження. Навіть якщо ви тисячу разів бачили, як майстер робить вам манікюр гель лаком, не полінуйтеся пошукати в Інтернеті практичні поради по гель лак манікюру. Подивіться відео, почитайте поради та хитрості, як домогтися ідеального результату, зробіть замітки, якщо необхідно. Мабуть, це – найважливіший аспект для акуратного і стійкого манікюру гель лаком.

2. Навчіться правильно готувати нігті. Гель лаку необхідна чиста суха поверхня. Для початку відсуньте кутикулу, злегка відполіруйте поверхню нігтів м’якою пилкою (щоб вони не блищали), потім нанесіть очищуючий засіб на спиртовій основі і протріть ватним диском. Нанесіть на нігті праймер або дегідратор, вирівнюючий рівень pH нігтів (як правило, ці рідини йдуть в комплекті в наборах для гелевого манікюру) до того, як будете покривати їх лаком.

Корисна порада: Перед праймером змастіть нігті ацетоном, щоб вони остаточно висохли перед покриттям.

3. Підготуйте все необхідне для манікюру заздалегідь. Як тільки ви почнете покривати нігті гель лаком, ви точно не захочете ні до чого торкатися руками. Тому ще до того, як почати, виставте на стіл: всі лаки, якими збираєтеся користуватися, праймер, базове і фінішне покриття, ацетон, очищуючий засіб на основі спирту, ватні диски, паперові серветки (на всякий випадок) і чисті пензлики.

4. Правильно знімайте гель лак. Це дуже важливо для підтримки здоров’я ваших нігтів. Незважаючи на те, що ацетон пересушує нігті, правильне його використання захистить ваші нігтики від розшарування. За допомогою пилочки злегка відполіруйте лак, щоб не пошкодити його поверхню. Намочіть ватяні диски ацетоном, прикладіть і щільно оберніть фольгою. Залиште так на 10-15 хвилин (не чіпаючи), після чого за допомогою палички акуратно видаліть залишки гель лаку. Якщо не весь лак відстав, повторіть процедуру з ацетоном.

Цікаві теми – Як вибрати лак для нігтів

І щоб ви не робили …

• Не наносіть лак товстим шаром – чим тонше шар, тим краще ляже шелак. Нанесений товстим гель шаром лак може не тільки не триматися, але і неправильно поляризуватися, створивши хвилі на поверхні нігтів. Тому 2-3 тонких шару завжди будуть виглядати набагато краще одного товстого.

• Не мийте руки. Так, звучить дивно. Ви можете мити руки, але не безпосередньо перед нанесенням гель лаку. В ідеалі ваші нігтьові пластини повинні бути повністю сухими. Якщо потрібно, вимийте руки після зняття попереднього лаку повністю висохнув до того, як розпочнете наносити гелевий манікюр.

• Гель лак не повинен торкатися шкіри. Якщо таке трапиться, він просто почне відставати в цьому місці і довго не протримається. Якщо так вийшло, що ви зачепили лаком шкіру поряд з нігтем, акуратно підітріть його перед тим, як сушити.

• Не здирайте лак. Це найгірше, що ви можете зробити. Гель лаки так добре тримаються саме через свою сильну адгезію. І якщо ви почнете просто здирати покриття, воно зіпсує вам нігті – вони стануть тонкими і будуть сильно розшаровуватися. Тому, завжди виділяйте час на те, щоб зняти гель лак за допомогою ацетону і ніколи не намагайтеся здерти його.

Озброївшись набором для гелевого манікюру і нашими порадами, ви неодмінно отримаєте той результат, якого очікували!

«Автор, редактор» Інна 137 публікації
Мене звуть Інна Мирна. Мені 42 роки. Живу я в рідному місті Рівне, Україна. Я автор і редактор сайту Будь Здоров. Чому я вирішила завести свій блог про здоров'я, правильне харчування і корекції ваги? Не відкрию великої таємниці, сказавши, що це мені самій дуже цікаво, крім того, це та сфера, якою я займаюся ось уже 7 років, і вважаю, що маю певний досвід, яким сможу поділитися.