5 вправ допоможуть вашим рукам схуднути та зроблять їх красивими

Вправи для схуднення рук

Схуднення у більшості асоціюються з вправами на прес, щоб прибрати живіт або вправами для «вушок на стегнах», і мало хто замислюється про те, які робити вправи, щоб схудли руки. Адже картина з руками також буває не дуже приємною: обвисла, в’яла шкіра, бовтається як желе, бррр!

Ця проблема зі шкірою на руках починається після 30-ти років тому, що шкіра перестає бути пружною, і якщо людина не займається спортом, то м’язи все більше стають в’ялими і обвисають. Але в будь-якому віці цю справу можна виправити.
Коли ми виконуємо якусь домашню роботу: щось носимо, переставляємо, піднімаємо, у нас активно працює передня частина руки – біцепс. Але дуже рідко ми щось робимо назад. Трицепс (задня частина руки) бере участь тоді, коли ми щось виштовхуємо або викидаємо.

Для того щоб наші руки схудли і придбали красиву форму, потрібно всього лише кілька хвилин в день уділяти спеціальним вправам.

Вправи для схуднення рук

Вправи для рук

У домашніх умовах можна використовувати прості пластикові пляшки з водою або будь-які підручні засоби вагою від 1 до 3 кг. Руки з пляшками опустіть вниз, потім підніміть вперед, розведіть в сторони і опустіть вниз. Таким чином, ви задієте м’язи плеча і зміцните м’язи рук.

Тепер переходимо до трицепсам. Найефективніше, найкорисніше і проста вправа, яку можна зробити коли завгодно і де завгодно – це вправа зі стільцем. Називається Зворотне отжіманіеоно «зворотне віджимання».

Вправи для рук

Спираємося руками на стілець, як показано на фото, ногами виходимо вперед, розправляємо плечі, попу посуваємо ближче до стільця і опускаємося вниз, згинаючи лікті. Потім піднімаємося вгору і видихаємо. Якщо ви будете регулярно виконувати цю вправу (хоча б раз в два дні) протягом 30 секунд, ви ніколи не будете скаржитися на проблему обвислій задньої частини руки.

Найлегший варіант – виконувати цю вправу із зігнутими колінами, другий варіант – робити з рівними ногами і третій варіант – ви не просто трохи опускаетесь, а опускаетесь, торкаючись підлоги, і піднімаєтеся вгору, видихаючи повітря.

Корисні поради. Обов’язково підбирайте той варіант навантажень, який підходить саме вам. Останні 3 рази будь-якого вправи повинні бути дійсно важкими. Не бійтеся, якщо руки трохи набрякають і збільшуються в розмірі – це тимчасове явище, потім це зійде, просто приливає кров, руки навіть можуть стати трохи червоними в процесі виконання вправ для їх похідні.

Якщо у вас болять суглоби, значить, рухливість вашого суглоба ще не до кінця розроблена. Тому кожен раз потроху опускайтеся нижче. Але якщо ви відчуваєте точкову біль, а не загальну, м’язову, значить, вам не варто виконувати вправи з такою глибокою амплітудою. Згодом ця біль пройде, зміцняться м’язи, розтягнуться зв’язки, робити вправи стане легше.

Читайте також: Чому болять суглоби?

Вправи для рук

Ця вправа для схуднення рук вважається одним з найскладніших, але воно дає найбільший результат: сідайте боком на підлогу або килимок, отставляете одну руку трохи далі від себе, іншу поставте за голову, спину тримайте рівно і опускайтеся на лікоть, так, як показано на світлині.
Потім знову підніміться наверх. У цій вправі ви якраз задієте трицепс. Вправа не складне, але після 10 рази починається відчуватися навантаження. Чи не падайте вниз, на лікоть, ви повинні протягом усього вправи добре відчувати м’язи. Виконуємо 15 разів на кожну сторону – етогоУпражненія для рук трицепси цілком достатньо.

Вправи для рук

Віджимання з колін. Руки ставимо вузько – щоб руки, коли ми опускаємося, йшли вздовж тулуба, а не відводилися в сторони. Тоді будуть задіяні м’язи трицепса. Ці вправи складніші, ніж звичайні віджимання, коли руки розставлені широко.

Вправи для рук

Ляжте на лівий бік, лівою рукою обхопіть себе за талію, праву руку поставте перед собою. На видиху відштовхніться правою рукою і підніміться з підлоги, повністю випрямивши руку, потім спустіться на бік.

Таким чином зробіть по 15 разів на кожну сторону. Ця вправа допоможе не тільки прибрати жир на руках і підтягнути шкіру, але і подивитися, куди піти.

 

Чим менше ви тренувалися до цього моменту, тим швидше з’явиться ефект. Ці вправи, щоб схудли руки, потрібно робити хоча б 3 рази на тиждень, і ви вже в кінці першого тижня помітите результат! І, я сподіваюся, поділіться своїм результатом з нами.

Будьте здорові!

«Автор, редактор» Інна 137 публікації
Мене звуть Інна Мирна. Мені 42 роки. Живу я в рідному місті Рівне, Україна. Я автор і редактор сайту Будь Здоров. Чому я вирішила завести свій блог про здоров'я, правильне харчування і корекції ваги? Не відкрию великої таємниці, сказавши, що це мені самій дуже цікаво, крім того, це та сфера, якою я займаюся ось уже 7 років, і вважаю, що маю певний досвід, яким сможу поділитися.