5 правил ефективного схуднення

5 правил ефективного схуднення

Звичайно ж, кожен хто хоче схуднути задається питанням: «як можна ефективно схуднути, щоб більше зайві кілограми не поверталися?». І ще, щоб не завдати при цьому шкоди для здоров’я. Замість того, щоб дотримуватися якоїсь однієї певної системи, пробують то одну дієту, то іншу, всякі екзотичні методи і прилади для схуднення, голодують, «зриваються», а в результаті – відсутність результату, або, в кращому випадку, короткочасний результат.

Для того, щоб ефективно схуднути, є прості правила, яких слід дотримуватися, не відходьте від них, і через деякий час ви переконаєтеся, що худнути можна просто і з задоволенням.

5 правил ефективного схуднення

1. Прийміть рішення. Не допускайте, щоб хто-небудь збивав вас з обраного шляху. Одні це будуть робити зі страху, інші через заздрощі. Дуже часто наші близькі підсвідомо побоюються відбуваючих з нами змін, не знаючи, як реагувати на нас, що змінилися.
Поясніть їм, що ви така ж, якою ви були і раніше, що ви так само їх любите і будете піклуватися про них, покажіть їм переваги вашого нового виду, нового настрою і самовідчуття. Адже в процесі схуднення, якщо ви будете все робити правильно, крім зовнішності змінюється і ваше сприйняття самої себе (самого себе): ви стаєте більш впевненими в собі, піднімається ваша самооцінка і самоповага.

Як швидко схуднути

А на відмовляння заздрісного оточення взагалі не варто звертати уваги. Що вам з того, що вони говорять або думають? Ні грошей, ні здоров’я вони вам не додають. «Обтрусіть» і йдіть далі. Найголовніше, щоб ви самі не збивали себе зі шляху, піддавшись спокусам з’їсти що-небудь смачне і висококалорійне.

2. Не поспішайте швидко худнути. Швидке схуднення призводить до стрімкого набору ваги. Згадайте, ви ж не за одну ніч, день або тиждень набрали зайві кілограми, чому ж ви повинні їх скинути тут і зараз? Це нерозумно і вкрай шкідливо для організму. Крім повернувшихся кілограмів, в організмі відбувається серйозний метаболічний збій, коли клітини починають запасатися всім підряд, тому кожен раз схуднути стає все проблематичніше. Не воюйте зі своїм тілом. Нехай ви будете худнути всього на кілограм в тиждень, зате схуднення буде ефективніше, і не буде ніяких проблем зі здоров’ям.

3. Переходьте на правильне харчування. Те, що ви їсте, має давати вашому організму вітаміни, мінерали, будівельні елементи (насамперед білок) і корисні жири (Омега 3), а не цукор, консерванти і барвники, шкідливі жири (трансжири).

Виключіть всі продукти з білої муки, солодощі і цукор, маргарини, майонези, жирні молочні продукти, сало і жирне м’ясо. Про це можете почитати в статті «Корисні та шкідливі продукти харчування» Їжте свіжі фрукти і овочі 2-4 рази щодня. Відмовтеся від алкоголю, тому що все, що ви з’їсте, після випитого алкоголю, одразу буде запасатися в жирових клітинах. Хорошим варіантом для того, щоб ефективно схуднути, може бути білкова дієта.

4. Пийте воду. Неможливо схуднути і зберегти досягнуту вагу, не вживаючи достатню кількість простої води в день.

5. Рухайтеся! Навіть якщо ви прийняли рішення пару раз в тиждень спалювати зайві калорії в тренажерному залі, не думайте, що в інший час можна розслабитися і лежати на дивані. Весь час необхідно щось робити для спалювання зайвих калорій. Робіть зарядку, прогуляйтеся середнім кроком. Інтенсивна зарядка протягом 20-ти хвилин або 30-ти хвилинна ходьба допоможуть вам спалити 250 ккал. Чому б і ні?

Думаю, якщо ви вже якийсь час намагаєтеся схуднути, то вам вже знайомі ці прості правила. Що б ви не думали, ви прекрасно знаєте, як можна ефективно схуднути, пора починати діяти! Не шукайте чудодійні, засекречені способи схуднення. Наполегливо виконуйте ці 5 правил, наберіться терпіння, налаштуйте себе на позитив і вірте в свій успіх!

Будьте стрункими і здоровими!

«Автор, редактор» Інна 138 публікації
Мене звуть Інна мені 42 роки. Живу я в рідному місті Рівне, Україна. Я автор і редактор сайту Будь Здоров. Чому я вирішила завести свій блог про здоров'я, правильне харчування і корекції ваги? Не відкрию великої таємниці, сказавши, що це мені самій дуже цікаво, крім того, це та сфера, якою я займаюся ось уже 7 років, і вважаю, що маю певний досвід, яким сможу поділитися.